Doğum Günü Partisi

Doğum Günü Partisi

Çocuğunuzun doğum günü için en doğru yeri mi arıyorsunuz? Endişelenmenize hiç gerek yok! Size ve misafirlerinize en lezzetli ve keyifli bir etkinlik deneyimini yaşatabilmek adına bütün yiyecek detaylarını düşünüyoruz.

Eşinizin 35. yaş günü dahi olsa, aile büyüğünüzün 75. doğum günü de olsa lezzetli bir yemek eşliğinde olmadan asla olmaz! Amacımız, en iyi Hint yemeklerinin ahengini ve aromasını bütün misafirlerimize keyifle yaşatabilmek. Bu keyifli deneyimleme için kendinizi tecrübeli ekibimize bırakın!

Lezzetli Hint Tatları

Güleryüz ile servis edilen lezzetler ve özen ile hazırlanmış tatlar, birçok güzel anı bırakır. İşte bu, tam da Dubb’ın vaaddettiği şey! Dostunuzun ve ailenizin tam anlamıyla keyif aldığı bir etkinlik deneyimi yaşatacağımızdan eminiz.

Rengarenk Konsept

Doğum günü partilerinizde, özel gün kutlamalarınızda, kokteylinizde veya herhangi bir etkinliğinizde Hint kültürünün ve yemeklerinin rengarenk atmosferini yaşatabilmek adına profesyonel ekibimiz önemsediğiniz bütün detayları düşünecek ve istediğiniz gibi bir etkinlik yaşatacaktır.

İletişim Formu

Aşağıdaki iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
MESAJINIZ